Yabancı dizi izle

Yabancı diziler

Yabancı dizi izle, yabancı diziler, yabancı dizi seyret,dizi izle,dizi seyret, internetten dizi izle
Lucifer

Lucifer

hemen izle!
Bu hafta popüler
Doctor Who

Doctor Who

hemen izle!
Bu hafta popüler
Vikings

Vikings

hemen izle!
Bu hafta popüler
Mr Robot

Mr Robot

hemen izle!
Bu hafta popüler
Arrow izle, Arrow yabancı dizi izle - Dizimag
Arrow
Arrow

72

Arrow Oyuncuları
Arrow

Arrow

(2012)

IMDB: 8.2

9.3 / 10 (3485 oy)
Arrow
arrowun 5.sezonu ve gidişatı

beyler 4.sezonu yeni bitirdim ve tam bir felaketti 3.sezonu izledikten sonra 4e başlamam konusunda şüpheliydim yorumlarda hep görüyordum saçmaladı diye ama ne kadar olabilir diye düşünüyodum ve izlemeye başladım ama tam bir hüsran bu kadar güzel bir diziyi nasıl bu kadar çabuk mahvedebilirler umarım 5.sezon çok daha iyi olur ilk 3 sezonu flashbacklerle mükemmeldi(gerisi spoiler)damien darkhla büyü yapmak filan ınanılmaz kötüydü ve o kadar saçma olan şeyde dünya yerle bir olucak ama aynı dünyada yaşayan flash neden yok ortada garip değilmi sizcede ya bide oliver gidiyor başka büyü yapan kadının yanına ve kadın böyle birsürü mistik güç var diyor neden o kadın veya onun gibi bir büyücü gidip karşı koymuyor ve ve ve en ilgimi çeken şey ölen insanlar neden darkhın mistik eşyasında gidip onu güçlendiriyor yani o bomba patlyıor 10binlercesinin güçünü çekiyor ama zaten dünyalarında birsürü insan gün içerisinde ölmüyormu neden onların gücü girmiyor gerçekten mantık hatası sayılamayacak kadar çok bide oliverin büyü yapması neydi ya konuşmadaki insanların umut vermesiyle darkhın büyüsüne karşı koyması hadi dizi boyunca bu kadar saçmaladınızda finalde bari düzeltseydiniz şunu ve aslında dizi olicity ile bitti dizi sürekli drama konuşmalarıyla geçiyor ve ilk sezonlarda bu yoktu sürekli gizem ve sürekli savaştı ve diziyi güzel kılan şey buydu ve bukadar güzel başlayan diziyi böyle mahvetmeleri gerçekten üzdü 4.sezon boyunca laurel ve felicitynin saçmalıklarını izledik laureli konuşmak istemiyorum 2ayda aldıgı bokscu hocasıyla herkesi dövebilmesinden bahsediyorum neyse felicitynin o tripleri neydi ya gerçekten aklıma gelen şeyler çıldırtıyor ve 4.sezon sadece şundan ibaret ‘iyimisin’ ‘hepsi benim suçum’ ‘bunu yapabilirsin’ ‘bu sen değilsin’ ‘sana güvenmeliydim’ gibi saçmalıklardan ibaret ve en kötüsüde dizinin en güzel şeyi olan flashback ı bile kötü olmasıydı ve bişeyide merak ediyorum sara nerde? yani dizide başka biyere gitmeliyim diyo sonra hiç dönmüyor lan aq senin kardeşin öldü önceki sezonlarda enufak şeye haberin olup gelmiştin aileni korumak adına ya hani nerdeydin bunca zamandır haberlerde gösterdi laurel lance öldü diye bi gidip baksan ya ve bence cenazeye roy da katılmaılydı ve bak şimdi aklıma geldi ray nerde peki oda henüz ölümden geldiğimi bildirmek istemiyorum dedi ve bi anda diziden silindi hiç göremedik kahramlığmıma ihtiyacım oldugunuzda orda olcam tarzı bişey dedi ama mesela felicity palmer binasında robot arı saldırsına uğradı tamda onun anlayacağı işlerden ama kendisini göremedik neyse arkadaşlar çok uzun bi yazı oldu üşenmeyip okuyan olursa helal olsun valla neyse hepinize iyi günler

25 Aralık 2016 22:34 -

haklısın bencede çok drama bağladılar diziyi başları çok güzelken harbi sıkmaya başladı artık bide sanırım haberin yok sara ve ray 2 sezondur Legends of Tomorrow adlı arrow ve flashın başka bi yan dizisindeler o yüzden buraya pek uğramıyo

26 Ocak 2017 13:51 -

bozdu dizi

28 Ocak 2017 20:11 -

arrow hastasıydım flash a da onun sayesinde başladım ama yok abi icine ettiler spn e devam

01 Şubat 2017 21:34 -

Sara Lance ve Ray Palmer Legends of Tomorrow adlı dizideler aynı zamanda Flash’ta gördüğümüz Firestorm da o dizi de oynuyor. İzlemediğinden bilmiyorsun fakat Legends of Tomorrow da zamanda yolculuk yapabilen bir gemideki maceralar işleniyor ve Sara ablasının öldüğünü öğrenince bir kaç bölüm geçmişe gidip onu kurtarmalıyım draması yapmışlardı yani umursamadığından değil. Ayrıca Roy Harper cenazeye gelemezdi çünkü onu Arrow diye gösterip öldü numarası yapmışlardı tekrar kendisini gösteremezdi. Ama geri kalanında haklısın 4.sezon çok vasattı fakat 5.sezonda tekrar toplamayı başardı dizi.

16 Mart 2017 20:32 -

Cevap yazmak için üye olmanız gerekmektedir.